preloader

Hakkımızda

Hakkımızda

Gelişen teknoloji ile beraber elektronik ürünler hayatımızda çok daha fazla yer bulmaktadır. Bu durum, elektronik ürünlerin teknolojik ömürlerinin kısalması ile de beraber arkasında gittikçe büyüyen atıklar burakmaktadır.

Ayaz Geri Dönüşüm olarak bu duruma, tanıtım ve bilgilendirme çalışmaları ile bilinçli insan sayısını artırarak, biriktirme noktaları oluşturarak ve yerinden teslim alma hizmeti ile atıkların kontrollü geri dönüştürülmesini sağlarayak yeniden kullanımı desteklemekle atık oranın azaltılmasını sağlayarak müdahale etmekteyiz.

Misyonumuz:

Teknolojinin çok hızlı gelişmesi ve elektronik ürünlerin teknolojik ömürlerinin kısalması arkalarında büyük atıklar oluşmasına sebep olmaktadır. Ayaz Geri Dönüşüm olarak misyonumuz yaptığımız tanıtınım çalışmalarıyla bilinçli insan sayısını artırmak dolayısıyla da Elektrikli ve Elektronik Atıkların kontrollü geri dönüşümünün yapılmasını artırmaktır. Bu sayede doğayı korumuş ve nesillerimize daha temiz bir dünya bırakmış olacağız.

Vizyonumuz:

Elektrikli ve Elektronik Atıkların geri dönüşümü sadece özel tesislerde yapılabilmektedir. Bu atıkların kontrollü olarak geri dönüşümleri yapılmadığı takdirde içlerinde bulundurabildikleri tehlikeli metaller ve gazlar doğaya karışmaktadır. Ayaz Geri Dönüşüm olarak bu durumu açıklayıcı tanıtımlar yapıyoruz. Bünyesinde atık çıkabilecek firmaların ilgili bölümlerine atık biriktirme kutuları bırakıyoruz. Web sitemizde bulunan –ATIK BİLDİR- bölümü ile haber verilen atıkları yerinden teslim alıyoruz. Bu sayede hem bilinçli insan sayısını artırmış hem de Elektrikli ve Elektronik atıkların kontrollü geri dönüşümünün yapılmasını sağlıyoruz.

Her Türlü Elektronik Hurdanız veya Atığınız İçin Bizimle İletişime Geçin.